LR52243Y45JJ
CAD 1,300
CAD 1,300
14K Yellow Gold Diamond Signet Ring
LR52243Y45JJ
CAD 1,300
CAD 1,300
Product Details
| Item Code: | LR52243Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.02 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Signet |
Product Measurements
| Width : | 5.50 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 1.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










