LR52250Y4JJJ
CAD 1,575
CAD 1,575
14K Yellow Gold Bujukan Engravable Signet Ring
LR52250Y4JJJ
CAD 1,575
CAD 1,575
Product Details
| Item Code: | LR52250Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Personalized |
Product Measurements
| Width : | 10.00 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









