LR52253SV5BT
CAD 240
CAD 240
925 Sterling Silver Diamond and Blue Topaz Teardrop Bypass Ring
LR52253SV5BT
CAD 240
CAD 240
Product Details
| Item Code: | LR52253SV5BT |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.01 ct |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Color |
| Style : | Bypass |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 6X4 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 9.50 mm |
| Thickness : | 3.50 mm |
| Bandwidth : | 1.70 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








