LR52331SVJGN
CAD 495
CAD 495
925 Sterling Silver Bujukan Garnet Easy Stackable Ring
LR52331SVJGN
CAD 495
CAD 495
Product Details
| Item Code: | LR52331SVJGN |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 4X3 mm |
| Stone Shape : | Oval |
Product Measurements
| Width : | 8.10 mm |
| Thickness : | 3.10 mm |
| Bandwidth : | 4.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








