LR52518Y4JCT
CAD 3,950
CAD 3,950
14K Yellow Gold Cushion Cut Citrine Ladies Ring
LR52518Y4JCT
CAD 3,950
CAD 3,950
Product Details
| Item Code: | LR52518Y4JCT |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Signet |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 13X13 mm |
| Stone Shape : | Cushion Cut |
Product Measurements
| Width : | 13.00 mm |
| Thickness : | 9.80 mm |
| Bandwidth : | 2.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








