LR52519Y4JBT
CAD 5,800
CAD 5,800
14K Yellow Gold Cushion Cut Blue Topaz Ladies Ring With Flower Pattern J-Back
LR52519Y4JBT
CAD 5,800
CAD 5,800
Product Details
| Item Code: | LR52519Y4JBT |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Cocktail |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 15X15 mm |
| Stone Shape : | Cushion Cut |
Product Measurements
| Width : | 18.20 mm |
| Thickness : | 9.10 mm |
| Bandwidth : | 2.20 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










