LR52522Y4JAM
CAD 4,000
CAD 4,000
14K Yellow Gold Amethyst Pear Shape Ladies Ring
LR52522Y4JAM
CAD 4,000
CAD 4,000
Product Details
| Item Code: | LR52522Y4JAM |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Chevron |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 18X13 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 19.10 mm |
| Thickness : | 10.10 mm |
| Bandwidth : | 2.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










