LR52523Y45BT
CAD 3,100
CAD 3,100
14K Yellow Gold Bujukan Cushion Blue Topaz with Diamond Halo Ring
LR52523Y45BT
CAD 3,100
CAD 3,100
Product Details
| Item Code: | LR52523Y45BT |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.16 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Cocktail |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 10x10 mm |
| Stone Shape : | Cushion Cut |
Product Measurements
| Width : | 12.50 mm |
| Thickness : | 9.20 mm |
| Bandwidth : | 1.70 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










