LR52568M45JJ
CAD 3,700
CAD 3,700
14K White & Yellow Gold Diamond Easy Stackable Ring-Bujukan
LR52568M45JJ
CAD 3,700
CAD 3,700
Product Details
| Item Code: | LR52568M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 7.00 mm |
| Thickness : | 2.60 mm |
| Bandwidth : | 4.70 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










