LR52573M45JJ
CAD 2,850
CAD 2,850
14K White and Yellow Gold Diamond Bypass Ladies Ring
LR52573M45JJ
CAD 2,850
CAD 2,850
Product Details
| Item Code: | LR52573M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.40 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Bypass |
Product Measurements
| Width : | 17.80 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









