LR52579M44JJ
CAD 5,400
CAD 5,400
Stackable Open Ring 14K White and Yellow Gold Diamond 0.4ct
LR52579M44JJ
CAD 5,400
CAD 5,400
Product Details
| Item Code: | LR52579M44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.42 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
Product Measurements
| Width : | 9.00 mm |
| Thickness : | 3.90 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY











