LR52583M45JJ
CAD 3,600
CAD 3,600
Wide Band Criss Cross Ring 14K White and Yellow Gold Diamond 0.25ct
LR52583M45JJ
CAD 3,600
CAD 3,600
Product Details
| Item Code: | LR52583M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 10.00 mm |
| Thickness : | 2.60 mm |
| Bandwidth : | 2.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








