LR52584M45JJ
CAD 5,900
CAD 5,900
14K White&Yellow Gold Diamond Criss Cross Ring
LR52584M45JJ
CAD 5,900
CAD 5,900
Product Details
| Item Code: | LR52584M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.55 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 12.00 mm |
| Thickness : | 4.40 mm |
| Bandwidth : | 5.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








