LR52679Y45PL
CAD 2,325
CAD 2,325
Wide Band Wrap Ring 14K Yellow Gold Diamond and Pearl 0.02ct
LR52679Y45PL
CAD 2,325
CAD 2,325
Product Details
| Item Code: | LR52679Y45PL |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.02 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Bypass |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 7-7.5 mm |
Product Measurements
| Width : | 16.50 mm |
| Thickness : | 8.20 mm |
| Bandwidth : | 7.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









