LR52680Y4JRA
CAD 1,150
CAD 1,150
Stackable Open Ring Snake 14K Yellow Gold Ruby
LR52680Y4JRA
CAD 1,150
CAD 1,150
Product Details
| Item Code: | LR52680Y4JRA |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 5.10 mm |
| Thickness : | 2.90 mm |
| Bandwidth : | 1.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









