LR52682Y4JJJ
CAD 1,500
CAD 1,500
Wide Band Easy-Stack Ring 14K Yellow Gold Bujukan
LR52682Y4JJJ
CAD 1,500
CAD 1,500
Product Details
| Item Code: | LR52682Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 5.20 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 4.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









