LR52685Y45JJ
CAD 1,250
CAD 1,250
Butterfly Ring 14K Yellow Gold Diamond 0.03ct
LR52685Y45JJ
CAD 1,250
CAD 1,250
Product Details
| Item Code: | LR52685Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.03 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Butterfly |
Product Measurements
| Width : | 9.00 mm |
| Thickness : | 3.70 mm |
| Bandwidth : | 1.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY











