LR52690SVJWS
CAD 750
CAD 750
925 Sterling Silver Bujukan White Sapphire Easy Stackable Ring
LR52690SVJWS
CAD 750
CAD 750
Product Details
| Item Code: | LR52690SVJWS |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 12.00 mm |
| Thickness : | 2.20 mm |
| Bandwidth : | 11.20 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










