LR52701Y45BT
CAD 3,500
CAD 3,500
14K Yellow Gold Diamond and Blue Topaz Open Ring
LR52701Y45BT
CAD 3,500
CAD 3,500
Product Details
| Item Code: | LR52701Y45BT |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Open Ring |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 9x6 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 11.50 mm |
| Thickness : | 5.00 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










