LR52712M44JJ
CAD 20,100
CAD 20,100
14K White & Yellow Gold Emerald Cut Diamond Easy Stackable Ring
LR52712M44JJ
CAD 20,100
CAD 20,100
Product Details
| Item Code: | LR52712M44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.90 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 13.00 mm |
| Thickness : | 2.90 mm |
| Bandwidth : | 13.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









