LR52724Y45BT
CAD 4,750
CAD 4,750
14K Yellow Gold Diamond and Blue Topaz Easy Stackable Ring
LR52724Y45BT
CAD 4,750
CAD 4,750
Product Details
| Item Code: | LR52724Y45BT |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Easy Stackable |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 7x5 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 14.10 mm |
| Thickness : | 3.90 mm |
| Bandwidth : | 9.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









