LR52796M45JJ
CAD 4,400
CAD 4,400
14K White & Yellow Gold Graduating Diamond Criss Cross Diamond Cut Ring
LR52796M45JJ
CAD 4,400
CAD 4,400
Product Details
| Item Code: | LR52796M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.35 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 14.00 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 4.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









