LR52798M45JJ
CAD 10,100
CAD 10,100
14K White & Yellow Gold Pavé Diamond Ring
LR52798M45JJ
CAD 10,100
CAD 10,100
Product Details
| Item Code: | LR52798M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 15.70 mm |
| Thickness : | 3.70 mm |
| Bandwidth : | 3.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









