LR52813M85JJ
CAD 8,300
CAD 8,300
18K White & Yellow Gold Diamond Easy Stackable Ring
LR52813M85JJ
CAD 8,300
CAD 8,300
Product Details
| Item Code: | LR52813M85JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 9.00 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







