LR52835Y4JAM
CAD 2,900
CAD 2,900
14K Yellow Gold Amethyst Ladies Ring
LR52835Y4JAM
CAD 2,900
CAD 2,900
Product Details
| Item Code: | LR52835Y4JAM |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Easy Stackable |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 6.30 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 6.10 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









