LR52847M84JJ
CAD 7,400
CAD 7,400
18K White & Yellow Gold Graduating Diamond Floral Open Ring
LR52847M84JJ
CAD 7,400
CAD 7,400
Product Details
| Item Code: | LR52847M84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
Product Measurements
| Width : | 22.00 mm |
| Thickness : | 4.50 mm |
| Bandwidth : | 2.10 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY











