LR52850M84JJ
CAD 17,700
CAD 17,700
18K White & Yellow Gold Multi Row Graduating Diamond Bypass Ring
LR52850M84JJ
CAD 17,700
CAD 17,700
Product Details
| Item Code: | LR52850M84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Bypass |
Product Measurements
| Width : | 31.00 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Bandwidth : | 7.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





