LR52853SVJBT
CAD 410
CAD 410
925 Sterling Silver Pear Blue Topaz Bujukan Ring
LR52853SVJBT
CAD 410
CAD 410
Product Details
| Item Code: | LR52853SVJBT |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Signet |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 10x7 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 10.80 mm |
| Thickness : | 6.20 mm |
| Bandwidth : | 2.10 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










