LR52854SVJGN
CAD 325
CAD 325
925 Sterling Silver Garnet Bujukan Link Ladies Ring
LR52854SVJGN
CAD 325
CAD 325
Product Details
| Item Code: | LR52854SVJGN |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Link Chain |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 8.40 mm |
| Thickness : | 2.10 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










