LR52863SVJBT
CAD 260
CAD 260
925 Sterling Silver Bujukan and Blue Topaz Bypass Ring
LR52863SVJBT
CAD 260
CAD 260
Product Details
| Item Code: | LR52863SVJBT |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Bypass |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 7x5 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 10.70 mm |
| Thickness : | 4.80 mm |
| Bandwidth : | 1.90 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










