LR52868SV5JJ
CAD 225
CAD 225
925 Sterling Silver Diamond Cut Heart Ring
LR52868SV5JJ
CAD 225
CAD 225
Product Details
| Item Code: | LR52868SV5JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.01 ct |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Signet |
Product Measurements
| Width : | 8.10 mm |
| Thickness : | 5.10 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










