LR52887Y45JJ
CAD 4,150
CAD 4,150
14K Yellow Gold Diamond Butterfly Open Ring
LR52887Y45JJ
CAD 4,150
CAD 4,150
Product Details
| Item Code: | LR52887Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.16 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
Product Measurements
| Width : | 20.00 mm |
| Thickness : | 7.30 mm |
| Bandwidth : | 1.90 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









