LR52889SVJBT
CAD 900
CAD 900
925 Sterling Silver Bujukan and Cushion Blue Topaz Twisted Ladies Ring
LR52889SVJBT
CAD 900
CAD 900
Product Details
| Item Code: | LR52889SVJBT |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Color |
| Style : | Signet |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 13x13 mm |
| Stone Shape : | Cushion Cut |
Product Measurements
| Width : | 13.00 mm |
| Thickness : | 10.50 mm |
| Bandwidth : | 2.20 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








