LR52896M45JJ
CAD 6,400
CAD 6,400
14K White & Yellow Gold Bujukan Diamond Easy Stackable Ring
LR52896M45JJ
CAD 6,400
CAD 6,400
Product Details
| Item Code: | LR52896M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 9.40 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Bandwidth : | 9.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









