LR52905M45JJ
CAD 7,800
CAD 7,800
14K White & Yellow Gold Bujukan and Diamond Easy Stackable Ring
LR52905M45JJ
CAD 7,800
CAD 7,800
Product Details
| Item Code: | LR52905M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 10.00 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 10.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









