LR52906M45JJ
CAD 6,800
CAD 6,800
14K White & Yellow Gold Diamond Link Chain Ring
LR52906M45JJ
CAD 6,800
CAD 6,800
Product Details
| Item Code: | LR52906M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.39 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Link Chain |
Product Measurements
| Width : | 18.10 mm |
| Thickness : | 3.20 mm |
| Bandwidth : | 2.20 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










