LR52913Y4JJJ
CAD 2,425
CAD 2,425
14K Yellow Gold Bujukan Round Link Bold Stackable
LR52913Y4JJJ
CAD 2,425
CAD 2,425
Product Details
| Item Code: | LR52913Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Link Chain |
Product Measurements
| Width : | 7.00 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Bandwidth : | 2.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








