LR52938M45JJ
CAD 3,550
CAD 3,550
14K White & Yellow Gold Diamond and Diamond Cut Bypass Ring
LR52938M45JJ
CAD 3,550
CAD 3,550
Product Details
| Item Code: | LR52938M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Bypass |
Product Measurements
| Width : | 31.30 mm |
| Thickness : | 2.20 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










