LR52955M45JJ
CAD 7,100
CAD 7,100
14K White & Yellow Gold Diamond Swirl Ring
LR52955M45JJ
CAD 7,100
CAD 7,100
Product Details
| Item Code: | LR52955M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 19.00 mm |
| Thickness : | 6.00 mm |
| Bandwidth : | 3.40 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










