LR52966W45JJ
CAD 3,600
CAD 3,600
14K White Gold Diamond Stirrup Ring
LR52966W45JJ
CAD 3,600
CAD 3,600
Product Details
| Item Code: | LR52966W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.45 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Link Chain |
Product Measurements
| Width : | 11.70 mm |
| Thickness : | 2.80 mm |
| Bandwidth : | 1.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










