LR52969W45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
14K White Gold Diamond Easy Stackable Ring
LR52969W45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
Product Details
| Item Code: | LR52969W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.55 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 2.20 mm |
| Bandwidth : | 5.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










