LR52973M45JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
14K White & Yellow Gold Diamond Kite Easy Stackable Ring
LR52973M45JJ
CAD 5,300
CAD 5,300
Product Details
| Item Code: | LR52973M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 13.50 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Bandwidth : | 8.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY














