LR52976W45JJ
CAD 4,000
CAD 4,000
14K White Gold Diamond Easy Stackable Ring
LR52976W45JJ
CAD 4,000
CAD 4,000
Product Details
| Item Code: | LR52976W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.40 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 4.10 mm |
| Thickness : | 2.60 mm |
| Bandwidth : | 3.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










