LR52982W45JJ
CAD 3,750
CAD 3,750
14K White Gold Diamond Interlocking Link Ring
LR52982W45JJ
CAD 3,750
CAD 3,750
Product Details
| Item Code: | LR52982W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.45 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Link Chain |
Product Measurements
| Width : | 10.40 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










