LR52987Y45JJ
CAD 3,650
CAD 3,650
14K Yellow Gold Bujukan Clover and Triangle Pyramid Diamond Easy Stackable Ring
LR52987Y45JJ
CAD 3,650
CAD 3,650
Product Details
| Item Code: | LR52987Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.12 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 17.90 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Bandwidth : | 6.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY












