LR53001M45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
Stirrup Ring 14K White and Yellow Gold Diamond 0.3ct Bujukan
LR53001M45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
Product Details
| Item Code: | LR53001M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Link Chain |
Product Measurements
| Width : | 9.60 mm |
| Thickness : | 3.20 mm |
| Bandwidth : | 1.60 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY











