LR53046M45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
14K White and Yellow Gold Diamond Criss Cross Ring
LR53046M45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
Product Details
| Item Code: | LR53046M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Criss Cross |
Product Measurements
| Width : | 7.50 mm |
| Thickness : | 2.10 mm |
| Bandwidth : | 1.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







