925 Sterling Silver Ankle Bracelet with Blue Topaz and White Sapphire Stations
AB935SVJMC
CAD 340
CAD 340
Product Details
| Item Code: | AB935SVJMC |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Anklet |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 4 mm |
| Stone Shape : | Round |
Product Measurements
| Width : | 5.50 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Size : | 10.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*

















