WB14922R3Y44JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
14K Yellow Gold Diamond Matching Wedding Band - 0.16 ct
WB14922R3Y44JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
Product Details
*All bands are available in 14kt and 18kt Yellow, Rose and White Gold as well as Platinum.
*Changes in stone sizes and stone quantities are available via special order.
| Item Code: | WB14922R3Y44JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.16 ct |
| Division : | Gabriel Bridal |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 3.80 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 1.70 mm |
| Size : | 6.50 |
Shop Confidently by Gabriel & Co
Worried if you’ve made the right selection?
We’ve got you covered with our Shop Confidently: A Gabriel Exclusive® program. All Gabriel & Co. registered engagement rings can be exchanged within 1 year of purchase for another piece of equal or higher value.
Learn more
