WB16916O8Y4JJJ
CAD 2,050
CAD 2,050
14K Yellow Gold Open Matching Wedding Band - 0 ct
WB16916O8Y4JJJ
CAD 2,050
CAD 2,050
Product Details
*All bands are available in 14kt and 18kt Yellow, Rose and White Gold as well as Platinum.
*Changes in stone sizes and stone quantities are available via special order.
| Item Code: | WB16916O8Y4JJJ |
| Crown Type : | Not changeable |
| Division : | Gabriel Bridal |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Open Ring |
Product Measurements
| Width : | 5.20 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 2.00 mm |
| Size : | 6.50 |
Shop Confidently by Gabriel & Co
Worried if you’ve made the right selection?
We’ve got you covered with our Shop Confidently: A Gabriel Exclusive® program. All Gabriel & Co. registered engagement rings can be exchanged within 1 year of purchase for another piece of equal or higher value.
Learn more





